FUROR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FUROR

Forumul familiei FUROR
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Genul preferat

In jos 
+14
chise
Chavez
R4v3n
Rominal
paris
feu
crapistu
Iacucu
Rockbladon
disast3r
CSC
Attila The Hun
didel
Abc
18 participanți
AutorMesaj
Abc

Abc


Numarul mesajelor : 225
Data de inscriere : 17/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime20th Aprilie 2007, 18:43

Ce gen muzik preferi sa asculti mai mult ?

R&B RULLZ ... I love you
Sus In jos
didel




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime23rd Aprilie 2007, 22:17

R&B sucks :p
Rocku prezinta Very Happy
king
Sus In jos
Attila The Hun

Attila The Hun


Numarul mesajelor : 98
Varsta : 32
Data de inscriere : 17/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime24th Aprilie 2007, 11:31

Hip-Hop ; Rap
Sus In jos
Abc

Abc


Numarul mesajelor : 225
Data de inscriere : 17/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime24th Aprilie 2007, 18:44

didel a scris:
R&B sucks :p
Rocku prezinta Very Happy
king


imi place si rock .. dar man .. trebuie sa recunosti .. R&B are clasa ..
Sus In jos
CSC




Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 19/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime24th Aprilie 2007, 18:58

"R&B is always 5 black guys with no shirts on" "and they always use smooth, soft and silky"
-pablo francisco [comedy central]
tongue
Sus In jos
Abc

Abc


Numarul mesajelor : 225
Data de inscriere : 17/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime25th Aprilie 2007, 08:46

Da sa le iau in parte ...


5 negri - da asa e sunt negri si cu asta ce ? daca ar fi un canteret negru care sa cante rock .. nu ai da din cap la el nu te-ai duce la el la concerte ?


and they always use smooth, soft and silky - nu e intotdeauna .. dar o muzica linistitoare dansabila .. o muzica pe care poti dansa si poti dansa k-lumea.. sa ramana lumea affraid !!


Eu ascult si ceva rock .. am toata discografia nightwish .. si chiar apreciez .. dar sa-ti spun ceva nu o lua k pe o chestie personala ... Dar mereu voi va agitati k manelele sunt asa k ala e asa k frateee hip-hop naspa sau alte faze ... inainte de a vedea batul din ochiul celuilalt uitete-te la barna din ochii tai .. Wink
Sus In jos
CSC




Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 19/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime25th Aprilie 2007, 09:40

n`am nimic cu R&B.. era o gluma.. chiar am pus in paranteza "pablo francisco - comedy central". il poti cauta pe youtube, iti garantez ca o sa iti placa.
Sus In jos
Abc

Abc


Numarul mesajelor : 225
Data de inscriere : 17/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime25th Aprilie 2007, 11:35

recomand si eu ... umbilical brothers .. sunt crimaaaa
Sus In jos
disast3r




Numarul mesajelor : 37
Data de inscriere : 27/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime27th Aprilie 2007, 23:11

Rock & PUNk rulez 4 me!!!!cam atat!!!!!! Razz
Sus In jos
Rockbladon




Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 18/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime27th Aprilie 2007, 23:23

rock... underground...psytrance... depinde de mood Cool
Sus In jos
Iacucu




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 27/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime28th Aprilie 2007, 09:39

Rockbladon a scris:
rock... underground...psytrance... depinde de mood Cool

a uitat sa zica de maneleeee.... e dansator pro ~ pe masa bounce bounce bounce geek


on topic: ROCK, rap (2pac adica... restu mai putin) sometimes even r&b
Sus In jos
crapistu




Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 18/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime29th Aprilie 2007, 01:04

Rockbladon a scris:
rock... underground...psytrance... depinde de mood Cool

psytrance...ce dracu e asta, rock simfonic ?

La mine e simplu, Parazitii si Iris tongue
Sus In jos
feu




Numarul mesajelor : 86
Varsta : 40
Data de inscriere : 25/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime29th Aprilie 2007, 01:15

rap ... underground rap ... rock uneori ... techno ... chiar si R&B ... depinde de starea in care sunt ...
Sus In jos
disast3r




Numarul mesajelor : 37
Data de inscriere : 27/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime29th Aprilie 2007, 08:45

Ah si mai ascult si gothic metal!!!!! bounce
Sus In jos
paris

paris


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 19/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime29th Aprilie 2007, 10:45

eu ascult(fara voie) pe ala ce cant in fata blocului sa faca si el un ban....Very Happy

"mamelor din lumea intrega......"

cam sad Sad
Sus In jos
Rominal




Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 18/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime2nd Mai 2007, 22:58

Wooow... stati asa; Uite aici muzici: Death Melodic, Epic Metal, Gotic simpfonic, Atmospheric, War Metal (din asta chiar sa cautati pe odc sa ascultati cand atacati la Travian =)) ).

Dupa care: Mozart, Balanescu Quartet (:p), Cleopatra stratan, Florin Salam feat. Manowar....

Andre, Aqua, Cheeky Girls (de astea cred k asculta fermele care ma ajuta sa ma dezvolt) Smile
Sus In jos
R4v3n




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 25/05/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime26th Mai 2007, 13:11

Rock-ul e primu loc king Laughing Laughing
Sus In jos
Chavez




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 28/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime26th Mai 2007, 21:10

ne-am cam adunat rockerii pe aici. Inca 1 vot si de la mine desi ascult si house, rap, pop. Nu imi place opera, jazz si manelele daca astea din urma intra la muzica Smile
Sus In jos
chise




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/05/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime27th Mai 2007, 03:41

Trance ...si ii urasc pe manelari affraid
Sus In jos
feu




Numarul mesajelor : 86
Varsta : 40
Data de inscriere : 25/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime27th Mai 2007, 10:13

ii urasti ? nu folosi cuvinte care au asa semnificatie puternica ... nu de alta , dar isi pierd din semnificatie daca sunt folosite prea des ... spune si tu ca ii dispretuiesti enorm .. pastreaza ura pt cei care iti ... prietena Laughing
Sus In jos
thot




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 18/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime7th Iunie 2007, 11:37

si io ascult rock, rap din cand in cand...si din nou rock..si house


FARA MANELE !!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
MAXULMAXUL22




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/04/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime9th Iunie 2007, 19:53

metale grele si foarte grele Twisted Evil
Sus In jos
petre_radu81




Numarul mesajelor : 8
Varsta : 43
Data de inscriere : 08/05/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime21st Iunie 2007, 11:38

ROCK ROCK ROCK

Nightwish....Within Temptation.....Metallica.....Iron Maiden.....hmmmm lista e atat de lunga, probabil mi-ar lua o zi intreaga!!!

Ah...si ocazional muzica lui Hans Zimmer (Gladiator Soundtrack si nu numai) Wink
Sus In jos
Nycky_Sedas

Nycky_Sedas


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 22/06/2007

Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime22nd Iunie 2007, 11:09

yo ascult house,hip-hop si rap
si manele de la vecina-miu Laughing Laughing Laughing
imi vine sa-i arunc statzia cand il vad ca pune toate panaramele.
da incet incet se da pe brazda si mai asculta baiatu si alceva.Prea ne-a saturat cu manele Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Icon_minitime

Sus In jos
 
Genul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FUROR :: Cafe (public) :: Muzica-
Mergi direct la: